Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jaki wpływ na wygląd piersi po operacji powiększenia ma utrata wagi?

Witam 3 miesiace temu poddalam sie zabiegowi powiekszenia piersi. Przed zabiegiem moje piersi byly w rozmiarze male A pod biustem 70 implanty ktore zostaly uzyte to mentor 375ml coesiv II okragle, profil wysoki, wszczepione metoda dual plane. Czy jesli schudne teraz przykladowo 5 kg to bedzie mialo to wplyw na wyglad mojego biustu? Czy sie zmniejszy? Dodam ze teraz moj rozmiar to c70
KOBIETA, 24 LAT 10 miesięcy temu

Rodzaje implantów piersi

Zdarza się, że kobieta jest tak niezadowolona ze wyglądu swoich piersi, że chce poddać się operacji plastycznej. Jakie są rodzaje implantów piersi? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Lek. Aleksandra Witkowska Stażysta/Rezydent, Warszawa
79 poziom zaufania

Raczej nie powinno widać żadnej różnicy, aczkolwiek własna tkanka gruczołu piersiowego jeśli zaniknie po odchudzaniu może spowodować zwiotczenie skóry piersi.

pozdrawiam

umów wizytę 0

Szanowna Pani,
Jeśli a tak zakładamy operacja została wykonana prawidłowo nie powinno to mieć wpływu. Zdecydowanie poprawi się też Pani sylwetka przez co piersi się bardziej uwydatnią Pani urodę.
Szanowna Pani,
Celem operacji korekty odstawania uszu jest jak najbardziej naturalny ich wygląd. W mojej praktyce pełen efekt operacji można ocenić po pewnym czasie, w trakcie gojenia uszy na początku przylegają bardziej później układają się w naturalny sposób dostosowując się do zamierzonego wyglądu.
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety