Jakie badania hormonów wykonać przy krwawieniach miesiączkowych?

Witam Mam bardzo duże krwawienia miesiączkowe(130ml) miesiączka regularnie co 29-31 dni, bez bólu. Ginekolog stwierdził przerost błony w macicy i chce zrobić zabieg. Chciałaby się dowiedzieć jakie i kiedy zrobić badania chormonów źeby sie dowiedzieć, czy jest to problem za wysokiego estrogenu, czy za niskiego progesteronu czy jeszcze czegoś innego.

pozdrawiam