Jakie badania powinnam zrobić przed rozpoczęciem starań o dziecko?

Chciałam zapytać jakie badania powinnam zrobić przed rozpoczęciem starań o dziecko. Martwię się, ponieważ przez ostatni rok miewalam zakażenia układu moczowego, antybiotyki, zurawinki, uro-vaxom - nic nie pomagało.. dwa miesiące temu lezalam w szpitalu, leczenie kroplowkami, później furagin, który niedawno odstawiłam. Będąc w szpitalu, załapałam grzybice pochwy, nastepnie w posiewie wyszedl gronkowiec. Dostałam na niego antybiotyk. Obecnie nie biorę żadnych leków.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje wykonac podtawowe badanie morfologię, OB, CRP, elektrolity, kreatynine, ast, alt, glukoza, tsh.