Jakie badanie przed operacją torbieli na wątrobie/?

dot. operacji torbieli na watrobie. jakie szczegolowe badania mam zrobic by zdecydowac o operacji, jaki lekarz spec. leczy i bada watrobe/ pozdr. Kaz. Plaza

Dzień dobry.

Lekarzem zajmującym się chorobami wątroby jest hepatolog.
Proponuję zwrócić się o pomoc do lekarza, który kieruje Pana na operację celem ustalenia szczegółów i odpowiedzi na nurtujące Pana pytania.

Dariusz Pysz-Waberski

Witam Pana Serdecznie,

Proponowałabym skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który skieruje Pana do chirurga który podejmie decyzję o ewentualnych badaniach diagnostycznych.

Życzę Panu pomyślności,
irena.mielnik.madeej@gmail.com