Jakie leki mogą zatrzymać łysienie?

witam, mam 26 lat i od roku wypadają mi włosy, wypadanie nasiliło się w ciągu ostatniego miesiąca, a do tego odczuwam lekkie swędzenie skóry głowy. zamówiłem dość drogi lek NR-07. Czy to mi pomoże? jakie leki mogą mi pomóc i jak zatrzymać łysienie? pozdrawiam Piotr

Witam. Przede wszystkim zalecam wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy. Wypadanie włosów często wiąże się z anemią lub niedoczynnością tarczycy, Poza tym warto stosować zdrową, bogatą dietę oraz kosmetyki wzmacniające do włosów z tendencją do wypadania. Warto udać się na konsultację do trychologa lub lekarza medycyny estetycznej.Bardzo często stosuje się w przypadku wypadania włosów mezoterapię skóry głowy.