Jakie są metody usuwania bądź zmniejszenia istniejącej torbieli kieszonki Rathkego?

Ciepię na zaburzenia erekcji. Jedyne co wykryto to wysoka prolaktyna,niski testosteron oraz torbiel kieszonki Rathkego uciskającą przysadkę mózgową. Kontrolne wyniki RM i hormonów są bez żadnych zmian. Bardzo proszę o pomoc co w tej sytuacji zrobić? Jakie są metody usuwania bądź zmniejszenia istniejącej torbieli kieszonki Rathkego?

Należy udać się do dobrego endokrynologa i wykonać aktualne oznaczenia hormonalne. Należałoby też skonsultować obrazy z NMR ze specjalistą neurochirurgiem ( decydują obrazy a nie subiektywny opis radiologa ) Pozdrawiam