Jakie są przeciwwskazania do przyjmowania leków Sertagen oraz Ketrel?

Od miesiecy przyjmuję leki przeciwdepresyjne Sertagen oraz Ketrel. Lek. ortopeda przepisał mi leki Skudexa i Sirdalud Mimo iż poinformowałam go o tym że przyjmuję leki uspokajające i nasenne lekarz stwierdził że nie ma przeciwwskazań. Ja jednak w ulotkach przeczytałam że takie przeciwwskazania są. Oba leki od ortopedy mam brać 1 raz wieczorem. Nie wiem co mam robić?....czy brać jedne i drugie, czy obie nie zaszkodzę????

Jeżeli występują interakcje lekowe pomiędzy zaordynowanymi lekami to nie należy ich łączyć.
Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.