Jakie są rokowania na rozwój płodu?

Witam ostatnia miesiączka mialam 20 lipca zazwyczaj trwaja 5 dni ostatnio bylam u lekarza ktory potwierdzil ciaze ale powiedzial ze mam sobie nie robic nadzieji bo ta ciaza sie nie rozwija poniewaz powinno byc juz widoczne echo zarodka a jego niema pechezyk ciazowy ma 15.7 mm i jest widoczne cialko żółte za tydzien mam kolejną wizytę ktora zadecyduje o WSZYSTKIM czy mam nastawiac sie na najgorsze boje sie poniewaz 1 ciaze stracilam w 8 tyg prosze o pomoc

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Ciężko coś Pani powiedzieć. Jedyną opcją teraz jest czekanie na kolejne badanie...