Jedzenie w nocy u 9-miesięcznego dziecka

witam. moje dziecko skończyło 9 miesiecy i nadal je w nocy i ciagle sie budzi. O godzinie 19 synek jest kąpany i dostaje butelkę z jedzenie(240 ml mleko z kaszka). potem budzi sie ok 22-24 potem 2 a od drugiej juz nie chce spac do 4-4.30. W dzien ma drzemnki masksymalnie do 2-3 h na caly dzien. ja wstaje w nocy zaczynam od smoczka, herbatki a dopiero mleko. w dzien ma kiepski nastroj przez to ze w nocy nie spi. Bardzo prosze o porade jak odstawic go od mleka i zeby przespal cala noc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.