Kaszel i duszności przez 1,5 roku

Witam. Mam problem który trwa od jakiegoś czasu.Zaczęło się 1,5 roku temu, z dnia na dzień zaczęłam kaszleć męczącym suchym kaszlem, walczyłam z tym właśnie przez ten cały okres 1,5 roku. Co prawda kaszleć nie kaszlę , bądź sporadycznie ale utrzymuje się duszność , ból, ucisk w nadbrzuszy i klatce piersiowej ( bardzo często , mogę powiedzieć że codziennie....). Jestem osobą nerwową , miałam wykonane badania typu gastrosk. ( marzec 2014 rok, spiromet. rok temu , usg jamy brz. 2 tyg.temu i nic

Szanowna Pani,

Wśród wykonanych badań nie wymieniła Pani rtg klatki piersiowej. Aby wyjaśnić przyczynę konieczne jest wykonanie m.in tego badania, ew. w razie potrzeby po konsultacji lekarskiej CT klatki piersiowej. Warto również wykonać podstawowe badania - m.in. morfologię z rozmazem oraz CRP. a z wynikami na początek udać się do dobrego internisty, który dalej pokieruje diagnostyką.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz