Kaszel z niedoleczonej choroby i bóle w klatce piersiowej

Wczoraj o 5 rano zaczeło mi dolegac straszny bol klatki piersiowej na okolo kilka minut. (Do tego mam kaszel z niedoleczonej jeszcze choroby) klatka piersiowa pozniej bolala mnie caly dzien tak przy kaszlnięciu itp . Dzis juz prawie klatka piersiowa mnie nie boli ale za to ból szyji i żuchwy nasila sie przy kaszlu

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.