Kaszel i bóle pleców pomimo stosowania Azycyny

witam obecnie jestem w UK Przed wyjazdem bylam u lekarza (cos w oskrzelach)i otrzymalam AZycyne...DZIS bedzie 3 dzien kiedy ja wezme..ale nic nie jest lepiej..meczy mnie kaszel raczej suchy bola plecy nie mam goraczki jestem osłabiona....czy moge do Azycyny dobrac lek typu napoju jak Pyramidon czy febrisan???Do tego rutinoscorbin ...Czy moge dobrac po azycynie Duomox? jesli tak to w jakich dawkach...dorosła kobita lat 48 Nie pojde do lekarza bo dopiero przyjechalam do UK nie mam ubezpieczenia

Lek. Tomasz Budlewski

aby moc cos wiecej powiedzie konieczne jest badanie lekarskie. prosze koniecznie udać się do lekarza.