Kiedy należy zmienić plaster antykoncepcyjny?

Witam, dzisiaj jest niedziela, w kąpieli odkleił mi się plater nr 1 (stosuje plastry pół roku), plaster na nr 2 powinnam zmienić we wtorek. Po odklejeniu się plastra nr 1 po upływie 5 min nakleiłam kolejny i teraz nie wiem czy zmianę na plaster numer 3 powinnam zrobić w przyszła niedziele czy przyszły wtorek (do następnej niedzieli będzie 7 dni, do wtorku będzie 9 dni). Bardzo proszę o pomoc, czy cykl naklejani w takiej sytuacji należy zmienić czy nie :)

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nie i nalezy postępować tak jak przy normalnie stosowanych plastrach Ew proszę zgłosić się do ginekologa lub zapoznać się z ulotka konkretnego produktu leczniczego