Kilka komórek olbrzymich wielojądrowych i piankowate makrofagi

Proszę o wyjaśnienie.Strasznie się martwię dlaczego muszę wykonać powtórną biopsję guzka tarczycy, proszę mi to wyjaśnić, bo termin u lekarza mam za miesiąć i chyba z nerwów nie wytrzymam... " Stwierdzono jedynie kilka komórek olbrzymich wielojądrowych i piankowate makrofagi. W tle rozproszone limfocyty,. Nie stwierdzono zachowanych tyreocytów. Proszę powtórzyć badanie. Dlaczego trzeba powtórzyć? Co tam wyszło? Proszę o wyjaśnienie...

Z tego opisu wynika, że być może było zbyt mało materiału co się przy biopsjach zdarza, a może np był źle utrwalony, nie trzeba się denetwować, bo nie jest to niepokojące, aczkolwiek wymaga wyjaśnienia.