Kłucia w lewym boku od dwóch lat

Dobry wieczór. Mam 22 lata i od 2 lat uporczywe kłocia w lewym boku. Bol ten nie jest stały,jak złapie to trzyma,pozniej puszcza i tak w kolko i nie w jednym miejscu. Byłam u ginekologa-czysto, gastrolog sie ze mnie smiał, w szpitalu tez mi nie powiedzieli nic,nikt nic nie wie a mnie nadal boli. Zrobiłam wszystkie mozliwe badania z krwi,wynik ob i crp podwyzszony,z watroba tez nie najlepiej ale watroba jest po prawo wiec to nie to.Nie wiem co sie dzieje.Błagam o pomoc!!!

Witam,

Na początek warto wykonać usg brzucha, być może potrzebne będą również badania endoskopowe oraz dodatkowe badania laboratoryjne. Niech Pani pójdzie do dobrego gastrologa, który dokładnie Panią zbada i zasugeruje dalsze niezbędne badania celem ustalenia diagnozy.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz