Kłucie po lewej stronie klatki piersiowej, bóle przy wdechu

Od pewnego czasu kuje mnie po lewej stronie klatki piersiowej. Promieniuje pod lewa pache Najbardziej dokucza mi przy wdechu oraz wieczorami jak kładę sie spać Towarzyszą temu uderzenia gorąca. Co to moze byc?

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy niespecyficzne, bez badania lekarskiego i badań dodatkowych ciężko postawić diagnozę, może to nerwobóle czy zaburzenia hormonalne. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam