Kłucie w brzuchu a depresja

Witam Mam 22 lata i od 5 lat mam problemy z brzuchem, odczuwam kłucie nie po każdym jedzeniu lecz codziennie , kłucie w jelitach i w podbrzuszu dodam że moja mama zmarła na raka jelita grubego, robię badania co 2 lata na Ursynowie i w nich wychodzi że wszystko jest w porządku ale ból nadal się utrzymuje jaka może być tego przyczyna? W podbrzuszu ból jest porównywalny do bólu menstruacyjnego ,dodam że leczyłam się na depresję czy to może mieć związek z depresją? bardzo proszę o pomoc

Dzień dobry,

Prawdopodobnie Pani dolegliwości mają tło psychiczne, tym bardziej że badania lekarskie nie wykazują żadnej choroby.
Pozostaje Pani skorzystać z konsultacji u psychoterapeuty, które mogą zakończyć się wspólną decyzją o podjęciu leczenia (tj.psychoterapii).