Kłucie w płucach, kaszel i ucisk w plecach

Witam mam 18 lat. Od pół roku dręczą mnie różne dolegliwości. Zaczęło się od bólu w bokach, trochę pod klatka piersiową. Szczególnie silne były z rana. Po czasie wszystko ustąpiło ale zaczęły się inne problemy. Pierwsze co zauważyłem to kłócie po lewej stronie płuc, potem pojawił się kaszel i trwa to do dzisiaj. Odczuwam również ucisk w lewej części pleców, niedawno pojawiły się bóle lewego barku i ręki. Czasami boli również lewe oko. Lekarz stwierdził że jestem zdrowy.

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało speyficzne i bez przeprowadzenia badania, a najpewniej wykonania badań dodatkowych trudno jest mi poradzić coś więcej niż kontakt z neurologiem.