Kłucie w podbrzuszu, spuchnięte piersi i wydzielina przy staraniach o dziecko

Od 20 maja rozpoczęłam starania o dziecko. 23 maja miałam miesiączkę i wróciliśmy do starań od 30 maja. Potem stosunki były 1,3 i 6 czerwca. Ale czuję kłucie w podbrzuszu, biust mam jakby spuchnięty i dziś rano po naciśnięciu wypłynęła kropelka jakiegoś płynu. Do tego czuję się jakbym była przeziębiona. Metaliczny posmak w ustach zaczął mi się jakoś parę dni temu. Testy robiłam, ale wychodzą negatywne.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę powtórzyć test jeśli miesiączka nie pojawi się w terminie.