Kłucie z prawej strony brzucha w 4. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 4t4d ciąży, co jakiś czas zdarza mi się kłucie z prawej strony brzucha, nie jest to ból nie do wytrzymania mogę normalnie funkcjonować, nie mam żadnych krwawień ani plamień. czy może to być coś groźnego dla ciąży? Czy tak może objawiać się ciąża pozamaciczna? Wizytę u ginekologa mam we czwartek.

Piotr Pilarski

To może być po prostu objaw ciąży. Proszę poczekać do wizyty u ginekologa.

Pozdrawiam.