Kłujący ból pod piersią, powtarzający się co 15 minut

Witam! Od niedawna mam kłujący ból pod lewą piersią powtarzający się co 15 minut i trwający kilka sekund.Co to może być??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć bardzo wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik nerwobólu, ale także patologii gruczołu piersiowego. W celu wyjaśnienia etiologii problemu sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad (ustali dokładne miejsce dolegliwości), zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.