Kołatanie serca przy astmie oskrzelowej

Witam, Od kilku lat leczę się u pulmunologa który stwierdził u mnie astmę oskrzelową. Niemal od początku leczenia biorę salmex dysk. Miałam robione tylko testy wziewne i żadnych innych badań. Mam częste i mocne bóle głowy Częste zapalenie oskrzeli Czasem mam chrypkę i nagle tracę głos na kilka dni Mam stwierdzone zapalenie zatok - robiłam rezonans Ostatnio czuję kołatanie serca Mój pulmunolog zapewnia że te dolegliwości nie są efektem stosowania salmexu Mam obawy czy jestem właściwie leczona

Witaj !

"Mam stwierdzone zapalenie zatok - robiłam rezonans"

Rezonans nie jest dobrym badaniem do obrazowania zatok- a Tomografia.

Leki na astmę mogą dawać takie objawy a może to być inna przyczyna.

Warto skonsultować z kardiologiem.