Kołatanie serca w drugiej fazie cyklu

Witam ;mam pytanie odnosnie kolatania serca aa hormony kobiece mam 45lat w drugiej fazie cyklu i w pierwszych dniach misiaczki kolacze mi bardziej serce biore propranolol,ale mam pytanie czy to moze miec zwiazek z hormonami i jakie badania hormonow bym mogla zrobic zeby to potwierdzic bo kardiologicznie niby dobrze wszystko ok tylko z echa serca wyszlo ze mam niespokojne serce ,robilam lh i fsh i nie mam menopauzy

Lek. Tomasz Budlewski

A jak wygląda ekg? jakieś nieprawidłowości? Proponuje udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.