Kolka nerkowa i plamienia po przerwaniu stosowania antykoncepcji hormonalnej

Witam, wylądowałam ostatnio w szpitalu i okazało sie ze dostalam kolke nerkową. Miałam robione USG i RTG z kontrastem. Lekarze nie dopatrzyli sie zbytnio niczego. Zdiagnozowali u mnie ze mam piasek. Dzis po wyjsciu z szpitala dostaje dziwnego plamienia. Nie wiem co robic. Faktem jest to ze odrzuciłam tabletki antykoncepcyjne po 4 dniach stosowania i raz przyjełam podwójna dawke hormonu (bład), bo opusciłam 2 dni, podczas pobytu w szpitalu.

Marta Mielniczuk

Witam, możliwe, że plamienie jest spowodowane antykoncepcją hormonalną. Jeśli ma Pani kolkę nerkową istnieje również możliwość, że krwawi Pani z dróg moczowych. Jeśli objawy będą się utrzymywać proszę udać się na wizytę do ginekologa, Pozdrawiam