Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 4 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kolka nerkowa i plamienia po przerwaniu stosowania antykoncepcji hormonalnej

Witam, wylądowałam ostatnio w szpitalu i okazało sie ze dostalam kolke nerkową. Miałam robione USG i RTG z kontrastem. Lekarze nie dopatrzyli sie zbytnio niczego. Zdiagnozowali u mnie ze mam piasek. Dzis po wyjsciu z szpitala dostaje dziwnego plamienia. Nie wiem co robic. Faktem jest to ze odrzuciłam tabletki antykoncepcyjne po 4 dniach stosowania i raz przyjełam podwójna dawke hormonu (bład), bo opusciłam 2 dni, podczas pobytu w szpitalu.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Marta Mielniczuk
52 poziom zaufania

Witam, możliwe, że plamienie jest spowodowane antykoncepcją hormonalną. Jeśli ma Pani kolkę nerkową istnieje również możliwość, że krwawi Pani z dróg moczowych. Jeśli objawy będą się utrzymywać proszę udać się na wizytę do ginekologa, Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy