Konflikt i alkohol u rodziców

ZACHOWANIE RODZICOW GRANIE UDAWANIE PRZED RODZINA ZE WSZYSTKO OK KOCHAJACA SIE RODZINE A POTEM PIEKLO PIJA WYZYWAJA I NIC NIE MOWIC CO W DOMU DZIECKIEM NIE JESTEM35 lat cicho nie bede

Czasem właśnie odcięcie się jest najlepszym możliwym wyjściem. Nie tylko dla Pani,, ale także dla rodziców.
Może tez warto skorzystać z grup dla Dorosłych Dzieci Alkoholików lub osób współuzależnionych?

Witam,
z pani listu wynika, że rodzice pani mają problem alkoholowy, który prawdopodobnie jest już uzależnieniem. W tej sytuacji poleciłabym pani konsultację w Poradni Terapii Uzależnień, jednak nie koniecznie w sprawie rodziców ale w swoim imieniu. Czasami, gdy z kimś porozmawiamy, czujemy ulgę. Zachęcam. Proszę jak najwięcej mówić o problemie rodzinnym i nie dźwigać tego ciężaru samotnie.
Pozdrawiam