Konsekwencje zdrowotne z powodu niejedzenia

Witam Od 12 dni nic nie jem poza piciem wody, około 1,5 litra. we wcześniejszym okresie byłem w szpitalu i w czasie około 5 tygodni schudłem 19 kg. Ważyłem przeszło 100 kg przy wzroście 171 cm. Jednak to mnie mało martwi, bardziej zastanawiam sie obecnym nie jedzeniem, absolutnie niczego. Czy mogą z tego tytułu byc jakieś konsekwencje zdrowotne, dziekuje za odpowiedz.

Witam Pana,

Oczywiście że z niejedzeniem wiąże się bardzo wiele konsekwencji zdrowotnych!! Proszę jak najszybciej zacząc normalnie jeść dbając o podstawowe zasady zdrowego odżywiania.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk