Mężczyzna , 21 lat Moj Dziadek 80 lat prostata 2 dni temu trafil do szpitala z powodu puchniecia rak i nog chodzil rozmawial byl z nim kontakt po 3 dniach w szpitalu po zalozeniu cewnika w woreczku pokazal sie krew i dzien po zdjeciu cewnika lezy nie moze mowic wyglada jak wazywo nie ma z nim kontaktu czy moze byc to spowodowane zle zalozonym cewnikiem?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Urologia – Urolog jest specjalistą, który zajmuje się chorobami związanymi z układem moczowo-płciowym. Do wizyty u urologa warto się przygotować, gdyż z reguły wiąże się ona z dużym stresem u pacjenta. Sprawdź, jakie objawy powinny skłonić cię do zgłoszenia się do poradni urologicznej.
  • Prostata – Prostata, czyli stercz, jest gruczołem krokowym, który powiększa się, gdy w organizmie spada poziom androgenów – przede wszystkim testosteronu. Lekarze uważają, że przerost prostaty – tzw. gruczolak – pojawia się u mężczyzn w związku ze starzeniem się organizmu.