Krostki na brzegach żołędzi

Witam serdecznie, od kilku lat mam problem z małymi krostkami na brzegach żołędzi - są one bardzo drobne i wypełnione białym "czymś". Penis jest okresami zaczerwieniony oraz schodzi z niego (z samej żołędzi) skóra, tak jak przy nadmiernym opalaniu... Byłem z tym u dermatologa i kazał mi moczyć w naparze z rumianku... nie pomogło. Zaznaczam, iż dbam o higienę osobistą i myślę, że przyczyna była w "przelotnych znajomościach" parę lat temu. Proszę o pomoc, co robić i do kogo się zwrócić, by wyleczyć tę, jakby nie było, wstydliwą chorobę... Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

rumianek nie jest najtrafniejszą metodą na łagodzenie podrażnień - może powodować uczulenie. Być może ma Pan zakażone gruczoły na żołędzi albo infekcję wirusową, np. brodawczakiem ludzkim. Powinien Pan stosować prezerwatywę, aby uchronić partnerkę przed zakażeniem.