Krostki na wargach sromowych u 19-latki

Dzień dobry Mam krostki na wargach sromowych,nie swędzą,nie pieczą,pojawiły się jakieś 2 lata temu nie wiem od czego ;c Nie wiem czy to normalne u dziewczyn w moim wieku,a wstydzę się iść z tym do lekarza.

Aleksander Ropielewski

Nie jest to normalne, jednak bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie jakiego rodzaju są to zmiany skórne i na ile są one niepokojące oraz jakie leczenie zastosować. Sugeruję kontakt z dermatologiem.