Krostki po cesarskim cięciu

witam mam taki problem tydzien temu przeszłam cesarskie ciecie otrzymalam po nim oksytocyne morfine sol fiziologiczna i glukoze i inne leki przeciw bolowe . po wyjsciu ze szpitala wyskoczyly mi male czerwone krostki ktore strasznie swedza na nogach rekach i brzuchu . Co to jest jak to leczyc ? dodam ze karmie dziecko piersia.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Może być to uczulenie na któryś z podawanych leków. Leczeniem jest unikanie alergenu. Jednak z uwagi na fakt, iż karmi Pani piersią sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego w celu potwierdzenia zasugerowanej przeze mnie diagnozy (niezbędne przeprowadzenie badania klinicznego).