Swędzące krostki na skórze całego ciała po pobycie w UK

Witam. Otoz po moim pobycie w UK na skorze wyskoczyly mi male swedzace chrostki. Swedza mnie bardzo zwlaszcza gdy sie myje, potrafie niekiedy podrapac sie do krwii. Swedzi mnie cale cialo. Jest tak od okolo 5 tygodni i nie ustepuje. Dodam ze jestem uczulony na roznego rodzaju plesnie, czego w UK jest dosyc duzo rowniez w domu w ktorym mieszkalem. Dodam tez ze pracowalem w zakladzie gdzie panuje temperatura okolo 5, 6'. Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć tło alergiczne jak i infekcyjne. Zdecydowanie proszę zatem skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który zbierze wywiad, zbada Pana, oceni skórę oraz wdroży właściwe postępowanie.