Krostki w okolicach intymnych

Witam! Mam pewien problem, do którego nie wiem jak podejść. Mam 21 lat, w okolicach członka, tam gdzie rosną włosy łonowe pojawiły mi się czerwone krostki... Nie bolą, jednak je widać. Proszę o poradę.

21 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety bez badania lekarskiego nie da się odpowiedzieć na Pana pytanie.
Przyczyną dolegliwości może być między innymi zakażenie bakteryjne, wirusowe, zapalenie mieszków włosowych, podrażnienie.

Zachęcam do wizyty u dermatologa, szczególnie jeżeli występują jakiekolwiek objawy dodatkowe - ból, świąd, pieczenie, nieprawidłowa wydzielina z cewki.

Pozdrawiam.