Krótka i bezbolesna miesiączka

Witam. Mam pytanie ale zacznę od początku. Odkąd pamiętam miałam bardzo bolesne miesiączki i na dodatek bardzo obfite czasami brałam po 3 tabletki żeby mi przeszło a teraz moja mięsiączka się skończyła zaczeła się 08.04 a wczoraj w sumie skończyła . Dziś natomiast mam aby brązową maź i co najdziwniejsze moja miesiączka była bezbolesna nie odczuwałam żadnych bólów. Czy jest jakaś szansa że to może być ciąża?

Szanowna Pani!

Nie da się wykluczyć ciąży.Proponuję wykonanie badania B-HCG z krwi-wtedy wszystko się wyjaśni.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka