Krwawienia a ryzyko ciąży półtora miesiąca po porodzie

Witam. Jestem młodą mamą. 20 sierpnia urodziłam córeczkę. Poród naturalny bez powikłań , NIE karmie piersią . 4 pażdziernika krwawiłam przez 3 dni. Myślałam że to miesiączka , dzisiaj widze że znów krwawie. kochaliśmy sie z partnerem i niewiem czy mogłam, zajść w ciąże po raz drugi po tak krótkim okresie, jeśli tak to ostatnio wypiłam 2 drinki i boje sie że to może być poronienie. Od czasu porodu nie byłam jeszcze u ginekologa. Prosze o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

Elżbieta Rhone

Witam,
owulacja powraca u kobiet, które nie karmią nawet 2-4 tygodnie po porodzie, tak więc jak najbardziej może Pani być w ciąży.