Krwawienia między okresami

Witam,od dłuższego czasu mam dziwne krwawienia między okresami.Poza tym nie ma cyklu,bym nie miała żadnych upławów.Gdy miesiąc temu byłam u ginekologa,powiedział,że widzi malutką nadżerkę,ale nie zaproponował żadnego leczenia.Te krwawienia były długo przedtem.Mam 28lat i współżycia bywają bolesne i zdaża mi się lekko krwawić potem.Ten ginekolog przepisał mi inofem na uregulowanie cyki.Czy mam powody do niepokoju?

Milena Lubowicz

Sama nadżerka przy prawidłowym wyniku cytologii nie jest powodem do niepokoju. Proszę spróbować uregulować cykle przepisanym lekiem.
Pozdrawiam