Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 0 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienia pod koniec opakowania tabletek antykoncepcyjnych

witam, stosuje antykoncepcje od 4 lat i nigdy nie zdarzyło mi się krwawienie, wszystko było ok, aż do teraz... w trakcie brania tabletek wystąpiło lekkie krwawienie podczas oddania moczu około 3 razy do południa w ciągu jednego dnia i później ustąpiło.Zostały mi 3 tabletki do końca.Czy podczas 7dniowej przerwy dostanę okres ? Co było powodem lekkiego krwawienia ? Tabletki zawsze biorę regularnie, nigdy nie zapomniałam.
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Powodem krwawienia mogły być zaburzenia hormonalne. Krwawienie z odstawienia powinno wystąpić w trakcie przerwy. Jeśli sytuacja powtórzy się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy