Krwawienia pomiędzy miesiączkami a konieczna diagnostyka

Witam, Kazdego dnia od miesiaca mam krwawienia. Jakie badania mam wykonac aby udac sie z nimi do ginekologa. Agnieszka

Witam. Proszę nie wykonywać żadnych badań na własną rękę. Lekarza po zbadaniu Pani sam zadecyduje o konieczności pogłębiania diagnostyki. Przypominam że do lekarza ginekologa nie potrzeba skierowania do lekarza poz.