Krwawienie i plamienia w 5-6. tygodniu ciąży

Jestem w 5-6 tygodniu ciąży. Ostatniej nocy gdy poszłam do łazienki wyleciało coś ze mnie do toalety, nie zauwazylam co. widzialam cala toaletę w krwi tak ze lecialo mi po nodze.Nie wiem co to bylo tlyko slyszalam jak chlusnelo do wodu. Od tam tej pory tylko plamie na brazowo. Czy mogła poronic?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Mogą to być objawy poronienia. Wskazana jest pilna konsultacja u ginekologa.