Brunatne plamienie a podejrzenie poronienia

witam pisze poniewaz obawiam sie ze poronilam jestem we wczesnej ciazy robilam trzy razy test i wyszedl pozytywnie ale druga kreska byla blada wczoraj kochalam sie z narzeczonym i zauwazylam niewielkie brunatne plamki dzis po nocy widzialam jasna krew bylo jej sporo boli mnie brzuch na dole boje sie ze to oznaka poronienia co robic czy to naprawde poronienie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam udać się do ginekologa celem zbadania i postawienia diagnozy. Pozdrawiam