Krwawienie po defloracji

Wczoraj o 22 pojechałam na Wnory z koleżanką i kolegą, o 1 h coś się wydarzyło między mną a jednym chłopakiem, chyba przebił mi błonę dziewicza, leje się w bardzo dużo krwi, ile to może trwać? Czy jest jakiś sposób żeby się szybko zagoilo :/ Ten chłopak nie wsadził mi penisa mnie tylko wsadził palce... ;/ on mnie trochę wykorzystał, według kalendarza to miałam dzień nieplodny. Co mam robić kiedy to przestanie lecieć.. Mam 18 lat. Czy to infekcja?

Nie należy wtedy szukać rady w internecie...
W każdym razie, jeśli nie ma już problemu z krwawieniem, to i tak należy wyjaśnić, dlaczego takie było.
Prawdopodobnie lekarz zaleci ocenę hematologiczną (parametry krwawienia i krzepnięcia krwi).
Odnośnie odczucia wykorzystania przez chłopaka, to podała Pani mało danych sytuacyjnych.
Powinna Pani dokładnie rozważyć, czy wystarczy wyciągnąć wnioski dla siebie na przyszłość z tej sytuacji, czy też lepiej porozmawiać z psychologiem, czy nawet zgłosić na Policję.
To musi być Pani decyzja po rzetelnej ocenie całokształtu sytuacji.
Pozdrawiam. JW