Krwawienie przed skończeniem dwóch tabletek antykoncepcyjnych

Krwawienie przed skończeniem dwóch tabletek antykoncepcyjnych ( sidratella20) . Witam tabletki zażywam ponad pół roku. Stosowane zawsze były regularnie lecz jednak ostatnio nie mam pewności czy na pewno tym razem tez tak hylo. Nie pamiętałam dokładnie czy w dzien zażywam tabletkę aczkolwiek po sprawdzeniu w bistrze jej nie było ( boje sie ze mogła gdzies wypaść mimo ze szukając w torebce nie znalazłam żadnej ) wiec zasnęłam spokojnie. Dwa dni pozniej współżyłam z chłopakiem po czym skończył we mnie. Dwa dni po tym pojawił sie brązowy śluz i krew. Nie dużo nie jest to obfity okres ale do końca zostały mi dwie tabletki nigdy nie miałam takiego przypadku. Jakie są możliwości? I czy mogłoby to oznaczać ciąże?

Witaminy w ciąży

tak może być zupełnie prawidłowo. Ciąże należy zawsze brac pod uwagę jeżeli były stosunki, gdyż antykoncepcja nie jest 100% zabezpieczeniem. Należy wykonać oznaczenie betahcg