Krwawienie z odbytu, biegunka, trudności z wypróżnianiem, mdłości i stan podgorączkowy

Witam od okolo 4 miesiecy mam krawienie z odbytu wczesniej te objawy byly mniejsze teraz objawy narastaja krwi jest wiecej dochodzi biegunka trudnosci z wyproznaniem czasami go brak poprostu sama krew 2 dni temu mialam stan podgoraczkowy gdzie przewaznie moja temperatura wynosila 34-35 stopni pojawiaja sie tez mdlosci od czasu do czasu A Biegunka bywa nagla i ostra. przy wyproznianu czy to krew czy krew ze stolcem czy biegunka pojawiaja sie gazy mam 23 lata czy moge miec raka w tym wieku?

Aleksander Ropielewski

Objawy sugerują raczej infekcję bakteryjną lub pasożytniczą i na pewno wskazany jest szybki kontakt z lekarzem chorób zakaźnych lub gastroenterologiem. Bez przeprowadzenia diagnostyki trudno jest ustalić jednoznacznie przyczynę Pani dolegliwości i rozpocząć leczenie.