Krwawienie z odbytu u dziecka

Witam, moj chrzesniak który ma niecale 2 miesiące krwawi z odbytu...najprawdipodobniej mama jego ma skaze bialkowa..moje pytanie czy picie przez matke mleka powoduje krew w kale u takiego niemowlaka? Z góry dziekuje za odpowiedz:)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podana przyczyna wydaje się być bardzo mało prawdopodobna. Należy poszukiwać innej przyczyny dolegliwości. Proszę niezwłocznie udać się na wizytę do specjalisty pediatry, który wdroży odpowiednie postępowanie.