Łechtaczka - sposób na pieszczoty

Jestem długo już z swoją dziewczyna i chcieliśmy się posunąć na jej kroczę i chciałbym się dowiedzieć jak dotykać łachtaczki palcami.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,
Odpowiedź na Twoje pytanie, byłaby mozliwa jedynie wtedy, kiedy każda kobieta reagowałaby tak samo na pieszczoty seksualne. Niestety, podobnie jak meżczyźni, kobiety róznią się w tych upodobaniach.
Jeżeli chcesz spróbować tego rodzaju pieszczot wobec swojej partnerki, to powinieneś powoli i za jej zgodą próbować różnego rodzaju delikatnego dotyku. Jeżeli bedziesz słuchał i obserwował swoją dziewczynę, to szybko się nauczycie, jaki dotyk jest mile widziany, a jakiego lepiej nie stosować.

Serdecznie pozdrawiam,
Magdalena Boniuk