Leczenie psychiatryczne w okolicy Oświęcimia

Mam 25 lat i ok.rok temu przy infekcji dostałam tachykardii.Przepisano mi hydroksyzyne.Odwiedzilam wielu lekarzy i brałam rozne leki jednak na środki psychotropowe nie zdecydowalam sie.Poszukuje dobrego psychologa lub psychiatry lecz w swojej okolicy takiego nie znalazłamCzy Wokolicy Oświęcimia(małopolska)znają Państwo kogoś?

Witam. Warto zastanowić się, czy pozostanie przy jednym lekarzu nie będzie bardziej efektywne. Podczas wizyty może Pani poinformować swojego lekarza, że leki które przepisał nie pomagają Pani i prosi Pani o ich zmianę. Czasami na efekt działania leku trzeba poczekać. Proponuje szczerą rozmowę z lekarzem, opowiedzeniu mu o swoich obaw przed zażywaniem hydroksyzyny. Jeśli jednak zdecyduje się Pani na zmianę lekarza proponuje Integritas - Poradnie Zdrowia Psychicznego NZOZ