Lekkie kłucie w podbrzuszu i brak miesiączki od 4 dni

Witam serdecznie Od 4 dni spóźnia mi się okres, dodam że zazwyczaj mialam bardzo regularne miesiączki, zrobiłam dwa testy ciążowe - wyszły negatywne.Nie mam żadnych innych objawów oprócz lekkiego klucia w podbrzuszu, ktore nasila się głównie wieczorem, do tego uczucie ciężkości w brzuchu i zaparcia. Dzisiaj zauważyłam mleczną wydzielinę z jednej piersi, ktora pojawia się kiedy naciskam. proszę o odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Możliwe są wahania hormonalne lub infekcja grzybicza.