Lewy jajnik umiejscowiony w zatoce Douglasa
Proszę o pomoc w interpretacji usg. W usg napisano lewy jajnik umiejscowiony w zagł, Douglasa. Co to oznacza?Jakie mogą być tego przyczyny ? Czy może to mieć negatywne konsekwencje w przyszłości?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Jest to nieprawidłowe jego położenie. Mogą występować dolegliwości bólowe.