Łuszcząca się zmiana skórna na łonie

Witam, od jakiegoś czasu mam problem ponieważ wyszła mi zmiana skórna na łonie. Skóra w tym miejscu jest zaczerwieniona, swędzi, pęka, łuszczy się i szczypie. Myślę że "złapałem" to na basenie lub szatni na siłowni/sali ponieważ jestem byłym sportowcem a to pojawiło się pod koniec mojej kariery sportowej. Jest to dość wstydliwa sprawa dla mnie więc proszę o pomoc w ustaleniu co o jest i jak to wyleczyć. Mogę zrobić zdjęcia i przesłać na maila w razie potrzeby. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez zobaczenia zmiany nie da się postawić diagnozy i ustalic leczenia. Konieczna wizyta u lekarza. Zresztą prawdopodobnie i tak będzie wymagał Pan leków na receptę, stąd sugeruje jednak kontakt z lekarzem.