Co oznacza okrągła zmiana skóry?

Witam, Mam na wysokości kości ogonowej okrągłą zmianę skórną o nierównym kształcie (czasem łuszczy się, pęka i swędzi)Dermatolog mówił że może to być grzybica lub łuszczyca. Niestety przepisane maści nie działają, wspomniał o konieczności wykonania posiewu. Jaki posiew wykonać? Posiew na dermatofity czy w kierunku grzybów drożdżopodobnych?

Lek. Michał Lenard

Pani dermatolog powinien po zbadaniu wydać Pani skierowanie na odpowiedni posiew. Sugeruję udać się do niego z tym pytaniem. Pozdrawiam!