Łuszczenie skóry pod napletkiem

Witam bardzo serdecznie mam problem spod napletka łuszczy mi się skora oraz mam grudki na dole żołędzia także, przy polączeniu skóry z żołędziem. Byłem już u lekarza, przypisał mi maść antygrzybiczną. Smarowałem dane miejsce przez 3 tygodnie bez rezultatów. Podane miejsca nie swędzą, nie bolą. Proszę o szybką odpowiedź

Witam! Łuszczenie się skóry spod napletka może wynikać z gromadzącej się w tych okolicach mastki. Proszę pamiętać o dokładnej higienie okolic intymnych i usuwaniu gromadzącej się pod napletkiem mastki. Opisane grudki to natomiast najprawdopodobniej tzw. grudki perliste, pojawiające się fizjologicznie w różnych okresach życia u mężczyzn.